tworzenie stron internetowych kęty
responsive web design

Responsive Web Design

W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi tworzenia responsywnych stron internetowych. Podczas projektowania takich stron mamy na uwadze przede wszystkim urządzenia dotykowe, z których obecnie najczęściej się korzysta i to właśnie do nich dostosowujemy między innymi elementy klikalne.

Maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń dostępną na stronie, dzięki temu gwarantujemy, że będzie ona prezentowała się doskonale na każdym urządzeniu.

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na stworzenie specjalnej responsywnej strony internetowej. Jest to jedna z najnowocześniejszych stron www, która dostosowuje swój wygląd bezpośrednio do urządzenia, na którym jest aktualnie przeglądana. Tym samym staje się ona nie tylko bardziej czytelna, ale także zdecydowanie łatwiejsza w obsłudze, przede wszystkim na przenośnych urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony oraz tablety. Jest to możliwe dzięki łatwości, z jaką responsywne strony internetowe dopasowują swoją treść do wielkości ekranu, na którym jest w danym momencie przeglądana.