tworzenie stron internetowych kęty
projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Odpowiedni przekaz strony internetowej jest bardzo ważny. To właśnie dzięki niej możemy zdobyć wielu nowych klientów. Jeżeli nie wiedzą Państwo, w jaki sposób zaprojektować swoją stronę internetową tak, aby była przejrzysta oraz czytelna, warto zdać się na nasze doświadczenie.

W swojej ofercie posiadamy usługę projektowania stron www, które są dostosowywane idealnie do potrzeb każdego klienta. Przyjmiemy każde wyzwanie. Projektowanie strony internetowej podzielone jest na kilka etapów.

Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług, początkowo zajmiemy się ustaleniem dokładnych założeń oraz celów. Kolejny etap to oszacowanie kosztów projektu oraz wykonanie terminarza płatności. Następnie w oparciu o Państwa priorytety stworzymy harmonogram, który nie tylko usprawni pracę, ale również ustali kolejność wykonywanych działań. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu graficzn. Zgodnie z uwagami będzie on poprawiany i kolejno wdrażany. Aby upewnić się, iż wszystko działa poprawnie, zostaną przeprowadzone specjalne testy, a następnie strona zostanie umieszczona na docelowej domenie. Gwarantujemy także przeprowadzenie szkolenia z użytkowania strony.